• Úvod
  • Profil společnosti

Profil společnosti

Obchodní společnost Impex Trading s.r.o. působí na trhu v ČR již od roku 2000 a je zaměřená zejména na distribuci spotřebních baterií, akumulátorů, nabíječek, svítilen a všech katerorií světelných zdrojů.

Ze sortimentu spotřebních baterií je jednoznačně stěžejní značkou v naší distribuci německý výrobce baterií VARTA, kde jsme již 17 rokem oficiálním distributorem kompletního sortimentu značky VARTA.

Mezi významnější obchodní aktivity dále patří dovoz zinkovzduchových baterií do naslouchadel předního světového výrobce, značky RAYOVAC.

Od roku 2015 se společnost Impex Trading dále stala výhradím dovozcem světělných zdrojů značky Energizer pro ČR.

Mezi hlaví distribuční kanály patří zásobování cca 500 maloobchodních prodejen elektro v celé ČR, dále pak dodáváme velkoobchodům elektro, internetovým obchodům, montážním firmám a v neposlední řadě i do B2B segmentu. V současné době obsluhujeme přes 1200 prodejních míst v celé ČR.

Jsme dlouholetým a seriózním obchodním partnerem našich zákazníků a snažíme se poskytovat profesionální předprodejní i poprodejní servis všem našim obch. partnerům.

V současné době distribuujeme baterie těchto značek:  VARTA, Duracell, Energizer, Panasonic, Camelion a  Rayovac .  Dále pak světelnou techniku a LED žárovky značky Energizer . 

Od října 2014 sídlí společnost na nové adrese v Praze, kde je nyní kromě sídla společnosti i velkoobchodní sklad a obchodní kanceláře firmy.

IMPEX Trading, s.r.o.
areál KKIG – budova 10 A
Podnikatelská 565
Praha 9 – Běchovice 190 11
kontaktní telefon : 00420 274 023 164

odpovědná osoba : Jan Šrajbr – jednatel společnosti, srajbr@impextrading.cz